• 192219
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Финезија 190х190 – Сива

Боја: црна
Ширина на горниот периметар: 190x190mm
Висина: 355mm

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 192219 Категории: ,