• bez
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Финеса 25x25x46.5 – Беж

Димензии:25x25x46.5 cm
Боја:беж

Клуб Цена
575 ден. 639 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182367 Категории: ,