• 196338
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија fabbygo Sahara Ф24 – беж

Димензии: Ф24
Бојa: беж

Клуб Цена
125 ден. 139 ден.

На залиха

SKU: 196338 Категории: , Ознаки: ,