• 196274
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија fabbygo Aurora – бела

Димензии: 280x280x580mm
Боја: бела

Клуб Цена
809 ден. 899 ден.

На залиха

SKU: 196274 Категории: , Ознаки: ,