• 174097
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Bora 40cm – Бела

Димензии:40cm
Боја:бела

Клуб Цена
431 ден. 479 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174097 Категории: ,