• 174092
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Bora 30cm – Сива

Димензии:30cm
Боја:сива

Клуб Цена
287 ден. 319 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174092 Категории: ,