• 192471
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Bella 130 LA691-82 – Антрацит

Боја: антранцит
Димензија: 13.5x13cm

Клуб Цена
80 ден. 89 ден.

На залиха

SKU: 192471 Категории: ,