• 192470
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Bella 130 LA691-05 – Бела

Боја: бела
Димензија: 13.5x13cm

Клуб Цена
80 ден. 89 ден.

На залиха

SKU: 192470 Категории: ,