• 192469
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Bella 115 LA690-82 – Антрацит

Боја: антрацит
Димензија: 12,2×11.5cm

Клуб Цена
71 ден. 79 ден.

На залиха

SKU: 192469 Категории: ,