• 191153
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Садови за готвење gorenje CW09ES

Димензии: 490x330mm
Индукциска стаклокерамичка плоча
Број на садови во комплет: 5
Број на капаци: 4pcs
Димензии на садот (см)
Ø 16×8
Ø 24×12
Ø 20×8
Ø 20×12

Клуб Цена
8190 ден. 9099 ден.

На залиха

SKU: 191153 Категории: ,