• 180332
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сад за риба Грандегусто 35*27

Димензии:35x27cm

Клуб Цена
233 ден. 259 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180332 Категории: ,