• 188546
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сад за мраз Sigma inox 14cm 42902.14

Состав: инокс
Димензија: 14cm

Клуб Цена
227 ден. 239 ден.

На залиха

SKU: 188546 Категории: ,