5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сад со прибор 6/1

Керамичкиот сад содржи три дрвени лажици и вилушка, како и метална жица
Димензии: 11х26cm
Материјал: керамика
6 парчиња прибор

Клуб Цена
284 ден. 299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 032635 Категории: ,