• 191283
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сад конусен со пластичен капак 14cm

Дијаметар (cm): 14
Волумен (l): 1.1
Висина (mm): 87
Материјал: Емајл
Со капак
Боја: Бела
Нега: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
440 ден. 489 ден.

Нема на залиха