• 192603
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сад fabbygo Ikea 24cm – inox

Димензија: 24cm
Состав: метал

Клуб Цена
224 ден. 249 ден.

На залиха

SKU: 192603 Категории: ,