• 192602
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сад fabbygo Ikea 20cm – inox

Димензија: 19cm
Состав: метал

Клуб Цена
179 ден. 199 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 192602 Категории: ,