• 181806

Ротациска ексцентар брусилка 480W 125mm

BLACK+DECKER
KA191EK-QS
Влезна моќност:480W
Број на вртежи:4000-11000rpm
Димензии на диск:125mm
Димензии на хартија:125mm
Ексцентар:2.5mm

6090 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181806 Категорија: