• 197895
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ролетна/завеса Bambus 90x200cm

Материјал: бамбус.
Функција: заштита од сонце, штитник за сонце, вентилација, заштита од зрачење.
Димензии: 90x200cm

Клуб Цена
815 ден. 959 ден.

На залиха

SKU: 197895 Категории: ,