• 13235411_10154113506289361_3446585135707942946_o
3% попуст
Заштеди со Клуб цена

Решо плинско Kumtel KO-102E

Емајлирано тело
Капак
Специјални славини на гас
Опции за ТНГ
Димензии:60.5×26.5 cm

Клуб Цена
1251 ден. 1290 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство