• 176087
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Решо FUEGO JB-3211

Моќност: 1500W
Големина на плочата:185mm
Термостат
Заштита над греење
Светло на индикаторот

Клуб Цена
1299 ден. 1499 ден.

Само 2 останати во залиха