5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Решо електрично Luxell LX-7115

Моќност:1500 W
Со прилагодлив термостат
Димензии на производот: 26 x 28 x 8 cm

Клуб Цена
1130 ден. 1190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182573 Категории: ,