• 50802670-700×700
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Решетка ѕидна TK7 – 110x270mm

Клуб Цена
212 ден. 235 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство