• 172210
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ренде за дрвја со три ножа KW712KA 650W

Black&Decker
Моќност:650 W
Тежина:3 kg

Клуб Цена
5498 ден. 6109 ден.

Само 1 останати во залиха