5% попуст
Заштеди со Клуб цена

RAIDER Pro Штрафилица RD-CD23WL

Батерија: 12V/1200mAh Ni-Cd
Вртежи: 10 0-350/min; 20 0-1250/min
Време на полнење: 3-5часa
Футер: 0.8 – 10 mm
Макс.момент на затегање: 12Nm
Контрола на затегање: 16+1
Реверс: 12 додатоци

Клуб Цена
2176 ден. 2290 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161855 Категории: ,