• sdfgfgb
48% попуст
Заштеди со Клуб цена

Радијатор fabbygo HOT-2001

Моќност: 2500W
220~240V ~ 50Hz
On/Off индикатор
Број на решетки:11
Терморегулатор
Заштита од прегревањее
Зафатнина на загревање:25m2

Клуб Цена
2199 ден. 4190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство