• sdfgfgb
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Радијатор fabbygo HOT-2001

Моќност: 2500W
220~240V ~ 50Hz
On/Off индикатор
Број на решетки:11
Терморегулатор
Заштита од прегревањее
Зафатнина на загревање:25m2

Клуб Цена
3771 ден. 4190 ден.

На залиха

SKU: 175688 Категории: , Ознака: