• 186974
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачна софт прскалка Gardena

Капацитет: 450 ml
2 функции на прскање
Производител: Gardena
Рачна прскалка за наводнување.

Клуб Цена
472 ден. 525 ден.

На залиха

SKU: 186974 Категории: ,