• 177
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачна пила на преклоп 135 P

Должина: 135 mm

Пилата на преклоп е идеална за сите ситни работи со пила во градината, а исто така и за активности на отворено. Лесна и ефикасен при сечењето, со ергономска рачка од мека пластика. Има можност за преклоп за безбедно складирање.

Клуб Цена
1475 ден. 1749 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181136 Категории: ,