• 191963

Рачен шејкер MAX HMS 1030W 30W WHITE

Моќност: 30W
Напон: 220V
Маталка од нерѓосувачки челик
Едноставен за употреба и чистење
Модерен дизајн
Копче за работа
Идеален за подготовка на кафе, коктели, пенa

769 ден.

Нема на залиха

SKU: 191963 Категорија: