• 176655
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачен миксер за фрапе fabbygo LSM-101C

Моќност:30W
Напон:220-240V
Голем врат за миксирање
Лесно за употреба

Клуб Цена
764 ден. 899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176655 Категории: ,