5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачен Миксер MaxPuls MP 1600W

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1600W
Вртежи: 180-460/300-700/min
Дијамeтa: 160mm

Клуб Цена
6422 ден. 6760 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079797 Категории: ,