5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачен миксер MaxPuls MP-HM005 – 1400W

Напон: 230V~50Hz
Моќност:1400W
Вртежи:1°0-500 min
2°0-700/min

Клуб Цена
4818 ден. 5072 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 157516 Категории: ,