• img03-05-2020_051031_24073
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачен колектор за овошје

Работна ширина :30-50 cm
Се препорачува да се користи со рачка во должина од 130 до 150 cm
Производител Gardena
Земја на потекло Германија

Клуб Цена
2511 ден. 2790 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство