15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачен блендер Gorenje HBC564QW

Моќност: 560 W
Капацитет на садовите: 0,5 l
Моќност на моторот (max): 560 W
DC мотор за економична употреба и долготрајност
Лесно чистење
Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Додаток за миксање
Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l
Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Сад за мерење со капак, погоден за складирање храна
Двојно сечило
Куќиште: Пластика + метал
Должина на приклучен кабел: 1,2 m
Димензии (ШxВxД): 5,1 × 35,5 × 5,1 cm

Клуб Цена
2631 ден. 3099 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184506 Категории: ,