12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачен блендер Gorenje HBC561QW

Моќност на моторот (max): 560 W
DC мотор за економична употреба и долготрајност
Капацитет на садот за мешање и месење: 0.5 l

Клуб Цена
1583 ден. 1790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182643 Категории: ,