Рачен блендер Gorenje HB600ORAB

Моќност на моторот (max): 600 W
DC мотор за економична употреба и долготрајност
Тивка работа (SilentPower)
Гумена рачка за цврст фат
Лесно чистење
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

2590 ден.

Нема на залиха

SKU: 182327 Категорија: