5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Работно палто Фумакс бр.XXL

65% полиестер
35% памук

Клуб Цена
1264 ден. 1330 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161120 Категории: ,