• 161117
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Работно палто Фумакс бр.XL

65% полиестер
35% памук

Клуб Цена
1349 ден. 1499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161119 Категории: ,