• 183106
  • 183106183106
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

ПВЦ Панел Motivo Modern – Mikado Style

Ширина: 25 cm
Должина: 265 cm
Панели по пакување: 4
Дебелина: 8mm

Клуб Цена
1192 ден. 1325 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183106 Категории: ,