• 183104
  • 183104183104
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

ПВЦ Панел Motivo Modern – Grey Wood

Ширина: 25 cm
Должина: 265 cm
Панели по пакување: 4
Дебелина: 8mm

Клуб Цена
1429 ден. 1588 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183104 Категории: ,