• 503-6_obkladovy-panel-dekor-marmino-boiege
  • 12694793125918 (1)
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

ПВЦ Панел Motivo Classic – Marmino Beige

Ширина: 25 cm
Должина: 265 cm
Панели по пакување: 4
Дебелина: 8mm

Клуб Цена
1192 ден. 1325 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183103 Категории: ,