5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа за вода на безин MP-GWP10

Mоќност 3.8kW
Вртежи 3600/min
Проток 1000l/min
Макс. висина 30m
Макс.длабочина 8m
Резервоар за масло 0.6l
Резервоар за гориво 3.6

Клуб Цена
9405 ден. 9900 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство