• 239
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа за вода на безин MP-GWP10

Mоќност 3.8kW
Вртежи 3600/min
Проток 1000l/min
Макс. висина 30m
Макс.длабочина 8m
Резервоар за масло 0.6l
Резервоар за гориво 3.6

Клуб Цена
8910 ден. 9900 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство