• 239
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа за вода на бензин MP-GWP05

Моќност: 3.1kW
Вртежи: 3.600/min
Проток: 500l/min
Макс.висина: 30m
Макс. длабочина: 8m
Конектор: 2”
Резервоари:
за гориво: 3.6L
за масло: 0.6L
Тежина: 22kg
Мануелно палење

Клуб Цена
7821 ден. 8690 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство