5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа за вода MP-CPM158

Напон:230V
Моќност:0.75kW/1hp
Вртежи:2850
Проток:32m/110L во минута
Длабочина:9m
Конектор:1″

Клуб Цена
6640 ден. 6990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство