5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа за вода 2HP 1.5KW MP 2DK-20

Опрема за одржување на градините и домот.
Нaпон:230V
Моќност:1.5KW
Вртежи:2850/min
Проток:20m,500l/min
Максимална длабочина:9m

Клуб Цена
9300 ден. 9790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство