• 200
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа за хидрофор 800W

Моќ:800W
Максимална висина: 38 m
Maксимална длабочина: 8 m
Притисок: 3.8 bar
Проток: 3200 l/h
Тежина: 9 kg

Висококвалитетна вакумска пумпа за спроведување/извлекување на вода од бушотини, бунари или површински извори (акумулации).

Клуб Цена
5868 ден. 6305 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство