• 174012
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа за хидрофор 1.1KW AGRINA

Моќност 1100W
Макс. висина 45 m
Макс. длабочина 8m
Притисок 4,5 bar
Проток на вода 4200l/h
Тежина 8,6 kg

Клуб Цена
9170 ден. 9795 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство