15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа потопна за нечиста вода 1100W Inox

Моќност:1100 W
Максимален протек на вода: 16500 l/h
Максимална висина: 10,5 m
Максимална длабочина на потопување: 7 m
Должина на кабел:10 m

Клуб Цена
6374 ден. 7499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство