15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа потопна 750W MP WP-003

Моќност:750W
Напон:230V
Проток:13.000l/h
Макс.висина:8m
Макс.длабочина:7m
Макс.температура:35°C
Должина на кабел:10m

Клуб Цена
3782 ден. 4450 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство