• 47475455454+
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа потопна 1300W MP WP013

Моќност:1300W
Напон:230V
Проток:25000l/h
Макс.висина:11m
Макс.длабочина:7m

Клуб Цена
5931 ден. 6590 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство