• hgjbnm-1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Прозорец 60х80cm – Лев

Димензии: 60х80cm
Орентација: Лев
WP Профил

Клуб Цена
4041 ден. 4490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158195 Категории: ,